Macani bensiinipõlvkonna viimased mudelid  

 

See on viimane võimalus soetada bensiinimootoriga Macan. Selle aasta teises pooles näeb ilmavalgust 4. põlvkonna uus täiselektriline Porsche Macan.

Oleme viimastele Macani bensiinipõlvkonna mudelitele kokku pannud väärika lisavarustuse paketi, täiustades neid mitmete disainelementide ja praktiliste lisadega: Sport Chrono pakett, valuveljed, Porsche aktiivvedrustus (PASM), sportsummutid, sportistmed, istme- ja rooli soojendus, LED esituled koos dünaamilise valgustuspaketiga, BOSE helisüsteem jpm.

Lisaks saab sõlmitud ostutehingutega kaasa talverataste komplekti või 3-aastase Porsche Approved Garantii.

Valikus on versioonid:

  • Macan T
  • Macan S
  • Macan GTS

Pakkumise väärtus Macan T mudelile on 12 000 eurot.

Küsige pakkumist ka Macan S ja Macan GTS mudelitele!

Tutvuge saada olevate Macani mudelitega siin:

Porsche Finder

 

Suutlikkus

Erinevad mootorid, sama põhimõte: 2,0-liitrine neljasilindriline turboülelaadimisega reasmootor ja 2,9-liitrine topeltturboga V6-mootor töötavad tõhusalt, arendades silmapaistvat võimsust ja pöördemomenti. 7-käiguline Porsche Doppelkupplung (PDK) tagab automaatrežiimis silmapilkse ja optimaalse käiguvaliku, ent kui te soovite juhtimise enda kätte võtta, on käsitsi käiguvahetused täpsed ja rahuldustpakkuvad. 

Interjöör

Mugavustsoon juhuks, kui olete oma mugavustsoonist väljas. Macani interjöör on süntees kompaktsest linnamaasturist ja sportautost. Eesmiste sportistmete kõrgem asend ümbritseb teid siiski sportautoliku juhikohaga, tagades parema väljavaate ja tänu täiuslikule ergonoomikale ka parema kontrolli olukorra üle.

Mugavus

Pakiruumile pääseb hõlpsasti ligi tänu automaatsele tagaluugile ning selle mahu saab poolitatud tagaistet kokku klappides kasvatada 488 liitrilt 1503 liitrini. Siis on teie päralt ideaalne ruum mitmesuguste vaba aja ettevõtmiste tarvis.

Lisavarustuses sisalduvad katusereelingud sulanduvad harmooniliselt sõiduki dünaamilisse disaini ning võimaldavad võtta kasutusele samuti lisana pakutava katusetranspordi süsteemi. Moodulid on saadaval Porsche Tequipmenti tarvikute valikus.

Broneerige proovisõit
*
*
*
*
*
*

Proovisõitu võimaldatakse vaid eelregistreerumise alusel vastavalt saadetud isikuandmetele. Proovisõitu saame pakkuda klientidele alates 21. eluaastast. Algaja lubadega me proovisõidule lubada ei saa.


 

Viimati muudetud: 13.03.2024